Biznesowy Samochód Roku Wirtualnej Polski 2022: Citroën C5 X

Zwraca uwagę, ale nie narzuca się. Zapewnia komfort, ale nie rozleniwia. Jest reprezentacyjny, ale nie wulgarny. Tak w skrócie można opisać Citroëna C5 X, którego wybraliśmy Biznesowym Samochodem Roku Wirtualnej Polski 2022.

Autor: Filip Buliński 09 06 2022

Choć Citroën C5 X ma cechy crossovera, to stanowi on długo wyczekiwany powrót francuskiej marki do wymierającej klasy wygodnych limuzyn i kombi segmentu D, który nieodłącznie kojarzy się z długimi, biznesowymi podróżami. A w takich warunkach model odnajdzie się najlepiej, zapewniając przede wszystkim oczekiwany komfort i spokój, który dziś, szczególnie w biznesie, jest niezwykle potrzebny.

Biznesowy Samochód Roku Wirtualnej Polski 2022: Citroën C5 X

To zasługa nie tylko wygodnych foteli i komfortowo zestrojonego zawieszenia, ale także ogromu przestrzeni, zarówno w kabinie pasażerskiej, jak i w bagażniku. Na deser dostajemy nietuzinkowy, ale elegancki design, którym skradniemy spojrzenie niejednego przechodnia. Albo potencjalnego klienta dla naszego biznesu. Dlatego wybraliśmy Citroëna C5 X Biznesowym Samochodem Roku Wirtualnej Polski 2022.