Klaudia Dawidko
SPONSORZY: veo Audioteka Audioteka
wróć do kategorii

Stylowy Samochód Roku Wirtualnej Polski - Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Po raz kolejny Wirtualna Polska wybrała najlepsze samochody w poszczególnych kategoriach, jak i też najlepsze auto na rynku. Stylowym autem roku została Alfa Romeo Giulia. O tym, co jeszcze w gamie marki będzie się działo informuje Klaudia Dawidko.

04.07.2024

Patrząc na Giulię aż trudno uwierzyć, że debiutowała w 2015 roku. Jej design jest ponadczasowy. Najlepszy dowód na to stwierdzenie stanowi fakt, że niedawny lifting był jedynie kosmetyką mającą wygładzić kilka zmarszczek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W kwestii stylu i prezencji wszystko w tym aucie jest wręcz perfekcyjne. Doskonałe proporcje nadwozia idą w parze z licznymi, wysmakowanymi detalami. Od razu czuć tutaj włoski szyk. Niełatwo jest stworzyć samochód, który będzie zarazem elegancki i sportowy – a taka jest właśnie Giulia Quadrifoglio.

Sedan Alfy Romeo jest jeżdżącym dowodem na to, że prawdziwe piękno nigdy się nie starzeje. Możecie być pewni, że za kilka dekad, w świecie opanowanym przez SUV-y i elektromobilność, będziemy wspominać Giulię Quadrifoglio jako jeden z najlepszych projektów w historii motoryzacji.